Rozhovor s Alenou Šeredovou

22. dubna 2012 v 9:40 | xoxo |  stars
Má všechno, po čem kdy toužila. Peníze vydělává v branži, co ji baví, před nedávnem porodila syna, nyní je opět těhotná a večery tráví s mužem, kterého miluje. A on ji. Není divu, mládí a krásu muži obdivují. Mají však rádi i ženský úspěch?

Je úspěch stejně sexy jako třeba dlouhé nohy?
Tak to zrovna ne. Když jsem před několika lety přijela do Itálie, byla jsem jen holka, co stála fronty na castingy. Takovou si mě vybral můj bývalý přítel (italský herec Edoardo Costa - pozn. redakce). Jenže za pár let jsem byla známější než on, natočila jsem film, což se jemu nepodařilo, a najednou to mezi námi přestalo klapat.
Co mužům na úspěšných ženách tak vadí?
Muži mají rádi dominanci. Alespoň v něčem. Tak jsem si vybrala muže, který je mnohem úspěšnější než já. On je ten známější, on je ten hrdina, proto si doma v kuchyni můžeme být kvit.
Nejlepší brankář světa je určitě šikovný a taky dost bohatý. Jaký je ještě?
Gigi je kluk, který procestoval celý svět, ale vlastně nic neviděl. Jen palubu soukromého letadla a fotbalová hřiště. Když jsme spolu letěli poprvé sami dva, vlítnul do haly a zvyklý, že se pořád starají jiní, položil kufry a šel. I tak to je, když vyděláváte hodně peněz. A například v zoologické zahradě byl poprvé až se mnou tady v Praze.
Je přítel doma častěji, co se vám narodil syn?
Snažíme se trávit společné večery. Dřív jsme chodili hodně do restaurací, teď se chceme najíst v klidu doma. Jídlo máme s Gigim rádi. Když jsme přestavovali dům, kuchyň byla to první, co jsme měla vybrané.
Mateřství je dneska v módě. Lichotí vám teď muži víc než dřív?
Možná je to v módě, ale z mužů to džentlmeny neudělalo. S prckem jsem letěla do Prahy poprvé, když mu byl měsíc. Dítě na ruce, k tomu kufr a kabelku. Strkali jeden do druhého a šeptali si: Hele, manželka od Buffona! To už jsem nevydržela a povídám: Ale ta manželka od Buffona má i tašku! Pak mi ten poslední ve frontě česky povídá: Tak dobrý. Nechal jsem projít všechny Italy a teď vám pomůžu já. Čeští kluci vypadají možná trochu jako paka, ale myslím, že ve finále je toho uvnitř mnohem víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama